Akce pro Vás

17.5..2014

ASTROLOGIE V PRAXI v Ostravě


přednášející: astroložka Daniela Hannah

prostory: http://www.restaurace-radvanice.cz/fotoalbum/prostredi-restaurace/restaurace/svatebni-tabule.html

od 10 - 17,30 hod


Astrologie je tajemná dáma, které když přijdete na chuť, tak ji už neopustíte. Budete se chtít nořit stále hlouběji do jejího nitra, až Vás zcela pohltí.
Datum a čas narození je bod nula, který vypovídá o celém našem životě, ale i o životě před tímto životem.
Všechny planety mají svou přesnou dráhu, tedy svůj „jízdní řád“, akorát, že se neopožďují, ani nepředbíhají. Jsou naprosto přesné. Díky tomuto přesnému „jízdnímu řádu“ můžeme předjímat situace, které mají nastat. Víme za jak dlouho, a s naprostou přesností, kdy se přes nás přežene uragán v podobě planet a jejich vlivu.
Výchozím bodem je datum a hlavně čas narození. Pokud rozumíte řeči planet, ušetříte si mnoho starostí a hlavně nepochopení.

Na základním kurzu astrologie v praxi se dozvíte, kde stojí Vaše černá Luna, která poukazuje na temnou minulost, karmickou zátěž, kterou si neseme minulými životy, a která ovlivňuje náš současný život. Zjistíte, kde a jak působí ve Vašem horoskopu planeta Jupiter, která nám přináší rozmach, štěstí a zisk. Karmické planety Saturn a Pluto nám sdělují, v jaké oblasti můžeme očekávat omezení, zkoušky, a překážky. Naznačují jaký je karmický úkol osoby a v čem se můžeme zapsat do dějin.
Každý účastník pracuje se svým vlastním horoskopem, a proto je nutné znát čas narození, který je velice důležitý. Pokud neznáte čas narození, doporučuji si jej zjistit v porodnici nebo na příslušné matrice.Pro zájemce má tento kurz pokračování, kde v následných kurzech získáváte základní vědomosti o astrologii. Po absolvování obdržíte certifikát.


Celková cena je 1200,- Kč/osoba
Cena zahrnuje: kurzovné + stravu

Je nutné se předem závazně objednat SMS na telefonu 736 20 15 87 nebo na
mailu: astrokarty@gmai l.com

počet míst je omezen.

RESTAURACE SLEZSKÝ DVŮR - Fotoalbum - Prostředí restaurace - Restaurace - Svatební tabule
www.restaurace-radvanice.cz
Citovat 

 

 • www.osagy.cz
 • Je mnoho krásných a kouzelných míst na světě, ale jen jedno je na dosah ruky v naší krásné zemi… To nevšední místo se nachází v kouzelném prostředí Hostýnských vrchů, které jsou známé svou magickou sílou, už od pradávna…
  Proto mi dovolte, abych Vás pozvala na Víkend plný kouzel a zázraku do Penzionu Osíčko, které se nachází nedaleko od Bystřice pod Hostýnem. Osíčko je to nejkouzelnější místo, které je plné kouzel, lásky, zázraků a poznání… Pokud Vás láka představa tohle všechno poznat na vlastní oči, neváhejte se přihlásit, už nyní se na Vás moc těší Paní Svatěnka – kartářka, numeroložka, terapeutka.
  Nesmím zapomenout na naší úžasnou maserku Marlenečku má zlaté ručičky ♥ ♥ ♥
  Máte jedinečnou možnost ♥ ♥ ♥ Využít jejich služeb za poloviční ceny :-)
  Další kouzelná bytost, která se na Vás, už moc těší je Paní Daniela Hannah-Hadí žena+ její kouzelné horoskopy.
  Andělské dopisy plné lásky má pro Vás Marcela Slezáková.
  :-) bude i tanec a úžasná zábava :-) Musíme se naučit žít tady a tedˇ.
  Partnerské vztahy v dnešní době aneb jak spolu žít ♥ ♥ ♥

  Shamballa je nejvyšší duchovní dimenze, dosažitelná člověku ze Země. Při menším cviku můžeme vnímat její úžasné energie. Je to dimenze vyšší 5D, dimenze duchovních chrámů a duchovních Mistrů, dokonalosti, lásky a bezčasovosti. Shamballa je hlavním městem království Aghartha - éterického města umístěného nad pouští Gobi, ale nejen tam.

  Kde se na zemi berou kouzelné bytosti…? Tuhle otázku si pokládají, lide, už od staletí a snaží se najit odpověď, někdy marně…


  Zavřete oči a ve své myslí si představte kouzelné místo vysoko v horách obklopené loukami a kouzelným lesem a přesně na takovém kouzelném místě žije i tato tajemná žena… Není to žádná zlá čarodějka, ale naopak krásna a moudra babička, přesně taková jakou známe s pohádek. Do vínku jí byl dán, neskonaly dar a zázračná moc. Jelikož cele dětství trávila v přírodě, nebylo ničím překvapivé, že znala každou bylinku každého živého tvora, ve svém okolí. Byla jen otázka času, kdy dospěje a bude se věnovat tomu co se v dětstvím naučila od své babičky, která byla stejně kouzelná jako ona… Proto se její celý život, točil kolem bylinek, přírodnímu léčitelství a používaní všech bylinek k uzdravení nemocných a na smrt odkázaných lidí. Její znalosti byly přisuzovány k zázraku a božímu daru… Ve svých třináctí letech , objevila u své babičky starosvětskou knihu o proroctví psanou švabachem, její znalosti byly zase o něco větší… Tak šel její život dál, pořád ve stejných hodnotách jaké znala od mala, nikdy nezapomněla na to, co ji její babička naučila a pote se naučila a poznala, sama jaké další kouzelné dary v sobě má. Další dar, který, tato kouzelná žena má je smývání re kletby s lidí je toho určitě víc a víc, ale musí být některé věci zahalené do tajemné roušky…Miluje zvířatka žije sněma a s láskou se o ně stará Moje babička byla stejná jen v mích 16 letech odešla do nebe stráta byla velká ale andílci mi poslali Novou stejnou sice 16 let jsem čekala ale stojí to za to jupíííí

  Zaujala Vás tato žena? Toužíte ji poznat? Není to jen vymyšlena kouzelná babička, ale je to babička s kosti a masa má krásné jméno první ženy EVA, žije opravdu v kouzelném místě obklopena nedotčenou přírodou slovenských hor…
  Máte jedinečnou možnost poznat kouzelnou babičku Evičku osobně na Víkendu plném
  zázraku, který se koná 28.2-2. 3. 2014 v Kouzelném Osíčku..
  =  Program víkendu:

  Příjezd pátek od 17.-18.hod.

  Odjezd v neděli v odpoledních hodinách.

  Strava:

  Pátek-večeře

  Sobota-snídaně, oběd, večeře

  Neděle-snídaně, oběd

  Ubytování v apartmánech.  Rituály kouzel

  Zasvěcení do SHAMBALY:1a2-3 stupeň, 4. mistrovský stupeň

  Kousek numerologie

  Co si vzít sebou?  pohodlné domácí oblečení a přezutí, šátek na zasvěcení, psací potřeby, zelený a červený fix nebo pastelky a blok na poznámky, svíčky barevné a dobrou náladu♥♥♥  Cena víkendu vč. ubytování, stravy a semináře činí 2 900,- Kč  Pokud Vás pozvánka zaujala tak si poznamenejte do kalendáře datum 28.2- 2. 3. 2014 to je termín prvního VÍKENDU PLNÉHO KOUZEL A ZÁZRAKU v roce 2014…

  Prosíme o zaslání na účet č. 107-4284560277/0100 nejpozději do 15. 2. 2014 peníze a potvrzení rezervace na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


  S láskou se na Vás těší Svatava ♥♥♥  Tel :605262998