O mně

Jmenuji se Svatava Said a jsem Terapeutka. Zabývám se Astrologií, Karmou, Karmickou numerologií, miluji věci mezi nebem a zemí. Léčím nemocné duše, protože duše je chrámem našeho těla . Mám dar jasnozřivosti a telepatie. První známky svých schopností jsem pocítila již v dětství, kdy jsem občas cítila nebo viděla útržky své budoucnosti, věci, které se opravdu staly. Díky své intuici jsem dokázala vycítit nebezpečí, ale také se vcítit do druhých lidí. Při konzultaci s klientem pracuji s výkladem karet a s numerologií. V mém učení mě velmi ovlivnila Žena, která přišla do mého života a já už dnes vím, že ve mně zanechala stopu napořád. Její karty jsou opravdu magické. Naučila mě jak si s nimi povídat, pracovat a co víc, otevřela mi bránu do mého podvědomí, abych já dnes mohla dělat svou práci.

 

Vše přizpůsobuji potřebě klienta. Každý člověk je jedinečný a proto potřebuje individuální přístup. Problémy a starosti v jakékoli oblasti chápu jako výzvy, které nás směřují v životě, které je třeba zvládnout a najít řešení. Vše má svůj důvod a smysl a vše má svůj čas na řešení. Nic není jenom špatné nebo jen dobré, je třeba najít rovnováhu a svoje místo na zemi, a to je můj cíl při práci s klientem. Vše dohromady mi umožňuje pomoci a poradit tak, aby se našly příčiny a řešení, do hloubky se probralo to, co klienta trápí, aby jeho další cesta životem byla lepší a kvalitnější, aby život prožil jak jen to nejlíp jde. Do svého života si můžete přivolat zdraví, lásku, peníze, práci a vše, co si přejete. Karty jsou zázrakem. Mají přinášet radost a spoustu energie. Posuďte je konečně sami. Budu se na Vás těšit…

 

 

Gen.Janka.1159/7,Ostrava -9, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   ,605262998 , fc : Svatava oboráková Sklenářová

Změna Příjmení Tak se nelekněte

Svatava Said


 

Magie je láska. V momentě, kdy necháte vstoupit do vašich kouzel vztek nebo nenávist, dostaneš co pomocí magie provedeš, se ti třikrát vrátí. Ať dobro, tak i zlo!

 

ZÁSADY ZNÍ:

 • Magie je přirozená.
 • Neubližujte magií nikomu, ani sobě.
 • Magie vyžaduje úsilí. Výsledek bude úměrný tomu, jaké úsilí jste vynaložili.
 • Výsledek se obvykle nedostaví okamžitě. Kouzlo potřebuje svůj čas.
 • Magie by se nikdy neměla provádět za úplatu.
 • Magie by se neměla provádět ze sobeckých důvodů nebo s cílem někoho zesměšnit.
 • Magie vám může přinést zisk, ale pouze pokud nikomu neublíží.
 • Magie je „umění bohů“.
 • Magii je možné použít na obranu, ale nikdy by neměla být použita k útoku.
 • Magie znamená znalost, a to nejenom jejich zákonitostí, ale především její faktické účinnosti. Nestačí věřit ve skutečnou účinnost magie – je potřeba ji znát.
 • Magie je láska. V momentě, kdy necháte vstoupit do vašich kouzel vztek nebo nenávist, dostanete se do nebezpečné oblasti, která vás může úplně pohltit. Proto by pohnutkou k čarování měla být vždy láska.

 

Nezapomínejte na karmický zákon!